Victron SmartSolar RS 450/100-MC4 VE.Can MPPT
Solární regulátor, MPPT, 450V, 100A, 5,8kW, účinnost 96%, VE.Can, Bluetooth, VE.direct, konektory MC-4
Po objednání za 2 týdny
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Victron SmartSolar RS 450/100-MC4 VE.Can MPPT Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450 V, nabíjecí proud 100 A. Pro baterie 48 V, FV max. 5 800 Wp. Vestavěný Bluetooth a displej... více
Poslat známému
Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450 V, nabíjecí proud 100 A. Pro baterie 48 V, FV max. 5 800 Wp. Vestavěný Bluetooth a displej.
Solární regulátory SmartSolar MPPT RS 450 V (100 A) jsou řešením pro systémy s větším množstvím do série zapojených FV panelů nabíjejících 48 V baterie. Tento produkt je ideální pro velké ostrovní systémy, ale i pro systémy připojené k distribuční síti.
Upozornění: Jedná se o verzi s konektory MC-4.
Dva nezávislé FV vstupy pro sledování MPPT
Díky dvěma nezávislým vstupům můžete připojit např. dva různě orientované, nebo různě velké FV pole.
VE.Direct port
VE.Can
Ultra-rychlé Maximum Power Point Tracking (MPPT)
Vestavěné Bluetooth Smart
Vestavěný displej
Displej je umístěný na čelní straně regulátoru a umožní vám vizualizovat veškeré provozní stavy.
Izolované připojení FV pro větší bezpečnost
Monitorování izolačního odporu FV při vyšších napětích
I/O připojení
Doporučená konfigurace
Pro baterie s napětím 48 V. Maximální DC nabíjecí výkon systému 11,5 kW. V případě překročení těchto hodnot se regulátor nepoškodí, ale pouze automaticky zredukuje přicházející výkon od panelů na přijatelné hodnoty.
Maximální vstupní zkratový proud do regulátoru od FV panelů nesmí překročit hodnotu 20 A na jeden vstup, jinak může dojít k trvalému poškození.
Maximální vstupní napětí FV panelů označované jako Voc (napětí na prázdno) nesmí překročit hodnotu 450 Voc (cca 360 Vmpp), jinak může dojít k trvalému poškození – nutno zohlednit, že s klesající teplotou roste Voc. Rozsah provozního napětí MPPT je 80–450 V, spouštěcí napětí je 120 V.
Prohlédněte si podrobný online manuál s popisem všech Smart funkcí zde.
Podrobné technické informace naleznete v přiloženém manuálu a technickém listu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napětí baterie: 48 V
Jmenovitý nabíjecí proud: 100 A
Maximální nabíjecí výkon: 5,8 kW při 57,6 V
Nabíjecí napětí (absorpční): 57,6 V (nastavitelné)
Nabíjecí napětí (udržovací): 55,2 V (nastavitelné)
Rozsah provozního napětí MPPT: 80–450 V
Účinnost (max.): 96 %
Krytí: IP21
Hmotnost: 7,9 kg
Rozměry: 440 × 313 × 126 mm