MikroTik PW48V-12V85W
Zdroj, napájecí, náhradní, modulární, 85W, 12V/7A, pro Cloud Core Router r2
K odeslání: 2 ks
Kód: ZNRMKR0004 PN: PW48V-12V85W Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik PW48V-12V85W Modulární napájecí zdroj ±48 V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize "r2". Celkový výkon zdroje je 85 W při napětí 12 V a maximálním proudu 7 A. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon... více
Poslat známému
MikroTik PW48V-12V85W
Modulární napájecí zdroj ±48 V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize "r2". Celkový výkon zdroje je 85 W při napětí 12 V a maximálním proudu 7 A.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 85 W
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: 7 A
Kompatibilita: Mikrotik Cloud Core Router (rev. 2)
Napájení: DC 48 V (3 A)
Operační teplota: -20 až +60 °C
Rozměry: 118 x 52 mm
Pro více informací napište na technickou podporu tech@i4wifi.cz.
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  MIKROTIK
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  60
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Provozní teplota min./max. (°C) :  -20/+60
Vstupy a výstupy
Konektor :  2pin
Napájení
Vstupní napětí (V) :  48
Výstupní napětí (V) :  12
Výstupní výkon (W) :  85
Fyzické vlastnosti
Barva :  zelená
Rozměry :  118 × 52 mm