XtendLan ZSW16P-1114-150
Zdroj, pro analog. kamery, 11-14V DC nastavitelný, 16 portů, 12A,150/170W, PTC, skříňka
K odeslání: 4 ks
Kód: NETXTE1803 PN: ZSW16P-1114-150 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW16P-1114-150 Stabilizovaný napájecí zdroj pro šestnáct spotřebičů, nastavitelné napětí DC 11-14 V, každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 12 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky.... více
Poslat známému
XtendLan ZSW16P-1114-150
Stabilizovaný napájecí zdroj pro šestnáct spotřebičů, nastavitelné napětí DC 11-14 V, každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 12 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu PTC termistory, 1,5 A na port. LED signalizace funkčnosti portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 11-14 DC, regulace trimrem (naprázdno 11,75 V-14,25 V)
Výstupní proud: 12 A (max 1,5 A na port)
Celkový výstupní výkon: 150 W (krátkodobě 170 W)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení
Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
Rozměry: 304 × 205 × 58 mm
Montáž: na zeď
Pohled na vnitřní uspořádání:
Pohled při zavřených dvířkách:
Pohled zezadu:
Pohled zprava:
Pohled zdola:
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  16
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  12
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC